נקודת איזון

מאמרים על כלכלת המשפחה

כסף מהווה חלק נכבד מחיינו והמאמרים שאני כותבת מדי פעם, הם הדרך שלי להעביר לקוראים שלי ידע וניסיון שצברתי במהלך שנות עבודתי כיועצת לכלכלת המשפחה. 

ניהול כלכלי דורש איזון בין מה שצריכים למה שרוצים, בין ההווה לעתיד, בין רצונות של בני משפחה שונים, בין ערכים לבין דרישות החיים. לכן, בכל נקודת זמן אנו נדרשים למצוא את נקודת האיזון. נקודת האיזון, כשמה כן היא, דורשת איזון מדוייק ומשתנה יחד עם החיים – כשנולד ילד חדש, צריך למצוא את נקודת האיזון החדשה, בשינויי קריירה – אני נדרשים למצוא את האיזון מחדש, וכך, לאורך החיים, מתקיימת דינמיקה תמידית, שבה אנו נדרשים למצוא את האיזון הנכון לנו בכל תקופה מחדש. 

המאמרים עוסקים בשאלות שקשורות בהתנהלות הכלכלית היומיומית ומציגים נקודת מבט מקצועית על נושאים כלכליים שמטרידים את כולנו. אין לראות בידע שנאסף כאן ייעוץ מקצועי, אלא דיעה אישית בלבד. 

ההמלצה שלי היא פשוט להתחיל לקרוא ולזרום למאמרים שמעניינים אותך ועונים על שאלות שמטרידות אותך.

כמו בייעוץ אישי ובסדנאות, גם במאמרים, אני מביאה את הידע בגובה העיניים, עם הסברים פשוטים וברורים ובגישה שפויה מתוך הבנה שאנחנו לא חיים בבועה, אלא במציאות כלכלית מורכבת שכדי לנהל אותה נדרשים כלים שיש רק למעט מאוד אנשים. 

המטרה שלי היא להביא את הידע הזה לכמה שיותר אנשים, ואשמח מאוד שתשתפו עם חברים מאמרים שעניינו אותך.

תמיד ניתן ליצור איתי קשר – בדואר אלקטרוני, באמצעות דף יצירת קשר או בטלפון 050-7899937.

שלך, ענת צלניקר
יועצת לכלכלת המשפחה

מיוחד ליום האישה: ראיון עם איה תמרי – יועצת לכלכלת המשפחה

יום האישה הבינלאומי הוא הזדמנות נהדרת לחגוג את הישגיהן של נשים בכל תחומי החיים, כולל בתחום הכלכלי. לכבוד היום המיוחד הזה, אני שמחה לשתף אתכם בראיון מרתק שערכתי עם איה תמרי, יועצת לכלכלת משפחה מוערכת.בראיון, איה משתפת אותנו בתובנותיה לגבי האתגרים וההזדמנויות הייחודיים שעומדים בפני נשים בכל הנוגע לניהול הכספים של המשפחה. היא נותנת טיפים מעשיים כיצד להתמודד עם חובות, לחסוך כסף ולתכנן את העתיד הכלכלי.

להמשך קריאה >>

כיצד לבחור יועץ כלכלי?

בחירת יועץ כלכלי היא החלטה חשובה שתשפיע רבות על עתידכם הפיננסי. יועץ מקצועי ומיומן יכול לעזור לכם להגדיר יעדים כלכליים, לפתח תוכנית פעולה שתסייע לכם להשיג אותם, ולנהל את הכספים שלכם בצורה יעילה ונכונה.

להמשך קריאה >>

רוצה לקבל ממני עדכון במייל בכל פעם שמתפרסם פוסט חדש ?
(אחת לחודש בערך)