נקודת איזון

בלוג על כלכלת המשפחה

כסף מהווה חלק נכבד מחיינו והבלוג הוא הדרך שלי להעביר לקהילת הקוראים שלי ידע וניסיון שצברתי במהלך שנות עבודתי כיועצת לכלכלת המשפחה. 

ניהול כלכלי דורש איזון בין מה שצריכים למה שרוצים, בין ההווה לעתיד, בין רצונות של בני משפחה שונים, בין ערכים לבין דרישות החיים. לכן קראתי לבלוג – נקודת איזון

הבלוג עוסק בשאלות שקשורות בהתנהלות הכלכלית היומיומית ומציג נקודת מבט שפויה ורציונלית על נושאים כלכליים שמטרידים את כולנו. 

ההמלצה שלי היא פשוט להתחיל לקרוא בבלוג ולזרום לפוסטים שמעניינים אותך ועונים על שאלות שמטרידות אותך.

כמו בייעוץ אישי ובסדנאות, גם בבלוג, אני מביאה את הידע בגובה העיניים, עם הסברים פשוטים וברורים ובגישה שפויה מתוך הבנה שאנחנו לא חיים בבועה, אלא במציאות כלכלית מורכבת שכדי לנהל אותה נדרשים כלים שיש רק למעט מאוד אנשים. 

המטרה שלי היא להביא את הידע הזה לכמה שיותר אנשים, ואשמח מאוד לשיתופים של פוסטים שעניינו אותך.


תמיד ניתן ליצור איתי קשר – בדואר אלקטרוני, באמצעות דף יצירת קשר או בטלפון 050-7899937.


שלך, ענת צלניקר
יועצת לכלכלת המשפחה

מוכרחים להיות שמח?

בשנתיים האחרונות התרגלנו לעטות מסיכות נגד מחלות.  אבל בפורים יש הזדמנות לעטות מסיכה שמסתירה את מי שאנחנו באמת ויוצרת לנו דמות חדשה. דמות שהיא לא

להמשך קריאה >>

מחשבות ליום האישה

יום האישה הפך בשנים האחרונות ליום של מוצרי טיפוח ומבצעים למוצרים שנחשבים "נשיים". הכיוון הזה מצויין לחברות המסחריות, אבל לא מקדם נשים, אלא מקבע אותן במקום. הדרך לקדם נשים היא להשוות את שכרן לשכר הגברים בתפקידים מקבילים, לשלם שכר הוגן גם במקצועות "רכים", שמונים רוב נשי, כמו מורות, עובדות סוציאליות, אחיות וכו', לאפשר לאישה עובדת לקחת עזרה בבית ולהכיר בהוצאות האלו כהוצאה מוכרת ובעיקר, לתת ידע פיננסי גם לנשים שמרגישות מודרות כיום מכל המרחב הזה.

להמשך קריאה >>

רוצה לקבל ממני עדכון במייל בכל פעם שמתפרסם פוסט חדש ?
(אחת לחודש בערך)