במציאות בה יוקר המחיה חונק, ההוצאות השוטפות לא נותנות לנשום, ולחץ כלכלי גורם לפגיעה באיכות החיים, בחיי המשפחה ובזוגיות, חייבים לנווט את הספינה הכלכלית בחוכמה כדי לא לטבוע

 
האם זה אפשרי?
ברוב המקרים כן. למה? כי אין דרך אחרת! יוקר המחיה עולה, המשכורות נשחקות ומי שלא יודע לנהל את כספו, נשאר מאחור! מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין ידע בניהול הכסף להצלחה כלכלית. כך שפחות חשוב מאיזה רקע באת, מה המשכורת שלך, או כמה ילדים יש לך. מה שחשוב הוא הידע שלך בניהול הכסף. למי שרוכש ידע בכלכלת המשפחה ובתחומים פיננסים נוספים, יש סיכוי גדול יותר להצליח כלכלית.

ידעת – הרווחת!

 
רוצה דוגמא? פגשת פעם מישהו שזכה בפרס כספי גדול, או קיבל ירושה גדולה? הסטטיסטיקה מראה שמי שלא למד לנהל את כספו יאבד את הכסף תוך שנתיים בממוצע.
אבל גם בלי דרמות או סכומים גדולים, למעט מאוד אנשים יש כיום ידע וכלים להגיע לרווחה כלכלית, מה שמכניס את רוב האנשים למירוץ בלתי פוסק אחר הכסף, שבעצם לא יעזור להם לצאת מהמירוץ. מה שכן יעזור הוא ללמוד לנהל את הכסף שיש בחוכמה, לקבל החלטות רציונליות שמבוססות על ניתוח אובייקטיבי של האפשרויות, ולאמץ הרגלים פשוטים ויומיומיים שעושים הבדל גדול. איך? תלוי. לכל אחד יש את "שפת הכסף" שלו – יש מי שמפחד מהכסף, ויש מי שמרגיש איתו מאוד בנוח. יש מי שממנה את בן הזוג שלו ל"שר האוצר" ויש מי שצריך רק להתייעץ על דילמה נקודתית. לאחר שיחה טלפונית נחליט מה הדרך המתאימה לך ביותר. לעיתים בסיום השיחה אציע סדרת מפגשים ולעיתים פגישה בודדת או מספר מועט של פגישות.

 

 המטרה שלי היא להוביל אתכם יד ביד לתוצאות מקסימליות שיחזיקו מעמד לאורך זמן!

  איפה? הפגישות נערכות במשרדי שבחולון או בתל אביב, וניתן גם לקיים פגישות סקייפ במחשב. הכי טוב ליצור איתי קשר ונברר יחד מה הדרך הטובה ביותר.

 

להתייעצות מהירה או קביעת פגישה

מדריך לניהול תקציב משפחתי

מלא/י את הפרטים והמדריך יישלח אליך במייל