אודות

ענת צלניקר - יועצת לכלכלת המשפחה

ענת צלניקר תמונת פרופילנעים מאוד, שמי ענת צלניקר ואני יועצת לכלכלת משפחה, עוזרת לאנשים לעשות סדר בכסף, לטפל בכל הנושאים הפיננסים ולמצוא פתרונות מחוץ לקופסה. 

 

בכלכלת המשפחה כל שנה חשובה ומה שתעשו עכשיו יכתיב במידה רבה איפה תהיו בשנים הבאות. לכן, אחד הדברים שנעשה יחד הוא לחשוב קדימה בזמן – לעוד חמש או שש שנים, ולחשוב איפה אתם רואים את עצמכם מבחינת רמת החיים. 

 

עוד בקריירה הקודמת שלי, לפני שהייתי יועצת לכלכלת משפחה, ייעצתי לכולם. חברים, קולגות, משפחה, כל מי שהיתה לו שאלה או התלבטות כלכלית, מצא אצלי תשובה. את הידע רכשתי דרך האינטרנט, מספרים, ומהרצאות, וכשהחלטתי להפוך את התחביב והתשוקה למקצוע, למדתי ייעוץ ואימון לכלכלת משפחה באש-לידור. 

מאז ועד היום ליוויתי משפחות רבות, זוגות ויחידים, להתנהלות כלכלית נכונה ובריאה. אני עוזרת לעשות סדר בכסף, בביטוחים, בהתנהלות השוטפת, בונה תוכנית לעתיד ומובילה כל משפחה בדרכה לשקט ורווחה כלכלית. 

 

אני מאמינה בתהליכים קצרים וממוקדים, ולכן, כבר בפגישה הראשונה אקבע, יחד איתכם, את המטרות העיקריות של הייעוץ. 

בפגישות הבאות נלך צעד אחר צעד לעבר המטרות שלכם, ונעבור על כל הרבדים של כלכלת המשפחה, החל בהתנהלות השוטפת, דרך הגנות כלכליות, חסכונות, ביטוחים, פנסיה, משכנתא ולעיתים גם נושאים רלבנטיים אחרים. 

לאורך הדרך תקבלו כלים וידע שישרתו אתכם גם לאחר סיום התהליך (לא פעם אני שומעת מלקוחות שהמפגש איתי שינה את חייהם). 

 

בנוסף לליווי הפרטני, אני מעבירה סדנאות והרצאות על כלכלת המשפחה בארגונים ובמסגרות שונות. 

 

מזמינה אתכם ליצור עימי קשר כאן או בטלפון 050-7899937 (אפשר גם בוואטסאפ)

 

רוצה מידע נוסף?