תשובות לשאלות נפוצות

היות ואני מאמינה בתהליכים קצרים וממוקדים, בניתי תהליך בן חמש פגישות שעוסק בנושאים המהותיים בניהול הכלכלי של משק הבית.  

בתוך מסגרת הזמן זו, נעסוק בכלל הנושאים החשובים, נעשה סדר בחשבונות הבנק, בהלוואות, בחסכונות, נבנה תקציב משפחתי ונלמד איך לנהל אותו במינימום מאמץ ומקסימום תוצאות, נבחן את המשכנתא, הפנסיות והביטוחים, וניגע בנושאים נוספים שמעסיקים אתכם. 

במקרים מסויימים ניתן להסתפק גם בפחות פגישות, ולכן אני מקיימת שיחת טלפון מקדימה, בה תספרו לי מה האתגרים שלכם, כדי שאוכל להעריך מה מספר המפגשים המומלץ עבורכם. 

סיום התהליך הוא התחלה חדשה עבורכם. התחלה של חיים מאורגנים, מסודרים ומאוזנים יותר. וכאן מתחיל התפקיד שלכם – לשמור על האיזון הזה לאורך זמן. אני מבטיחה לכם שבסיום התהליך לא תילחצו מכל הוצאה פתאומית שתיפול עליכם, לא תתבאסו מההוצאות הגבוהות של הקיץ, ותדעו בוודאות איך יהיה לכם כסף לחופשה הבאה. מומלץ גם לעשות פגישות ריענון לאחר מספר חודשים, כדי להתאים את התקציב לשינויים שחלים בחיים או להתייעץ על דברים שקורים.

בתהליך הייעוץ תקבלו כלים לניהול הכסף, יהיה לכם תקציב משפחתי ותדעו לנהל אותו, תעשו סדר בביטוחים, ותדעו שהמשכנתא שלכם טובה ומתאימה לצרכים שלכם. מעבר לכל אלו, תקבלו הרבה ביטחון. תדעו שאתם עושים את הדברים בצורה נכונה ומיטיבה עבורכם, תהיו רגועים לגבי הבחירות שלכם, שיהיו מבוססות על ידע ולא על תחושת בטן. יהיה לכם ידע שיעזור לכם לדבר בביטחון עם סוכן הביטוח, עם סוכן הפנסיה, או כשתנהלו משא ומתן עם הבנק על המשכנתא שלכם.

בהחלט!
פגשתי לא מעט אנשים שהגיעו לפגישה אחת שהיתה עבורם משמעותית מאוד.
פגישה כזו יכולה לשפוך אור על האפשרויות שעומדות בפניך בהתלבטות מסויימת;
היא יכולה לפתוח את הראש לכיוונים חדשים שלא חשבת עליהם קודם;
היא יכולה לעזור לך לקבל החלטה שמבוססת על בחירה מושכלת ועל ידע, ולא על תחושת בטן;
יש אנשים שפגישה אחת עשתה להם ממש מהפיכה.
ניתן גם להתחיל בפגישה אחת ובסופה להחליט האם מעוניינים להמשיך לתהליך מלא.

לקביעת פגישה

אם הגעתם עד כאן, אני מזמינה אתכם פשוט לנסות. תמיד אפשר להתחיל מפגישה אחת, ולהחליט בסופה האם ממשיכים לתהליך מלא. הפגישה היא פגישת עבודה לכל דבר, שממנה תצאו עם תובנות משמעותיות, כיוונים לפתרונות לאתגרים איתם באתם, ואפילו משימות להמשך. 

לקביעת פגישה

בודאי. ייעוץ כזה נותן כלים לכל החיים, ורלבנטי בכל שלב. 
אנשים בתחילת חייהם הבוגרים שלומדים כיצד לנהל את הכסף, ומבינים כבר בשלב הזה מה נכון עבורם מבחינת פנסיה, ביטוחים ואפיקי חיסכון נוספים, צוברים הון הרבה יותר משמעותי, מצליחים ליהנות מהטבות מס שונות, ונמנעים מטעויות שעולות כסף רב. 
במרבית המקרים, כאשר מדובר ברווקים או זוגות ללא ילדים, ניתן להסתפק ב 3-4 פגישות. 

בהחלט כן.
אם נרצה או לא, המצב בעסק משפיע על הבית והמצב בבית יכול להשליך על העסק. ניהול נכון גם של הבית וגם של העסק הוא קריטי ליציבות הכלכלית של שניהם ולשקט הנפשי שלכם.

הייעוץ מתקיים במשרד שלי בעזריאלי בחולון או אונליין.

לתיאום פגישה

בהחלט. פגישות אונליין הן ממוקדות ויעילות ובהחלט ניתן לקיים ייעוץ אונליין.

רוצה לברר על ייעוץ לכלכלת משפחה?