נקודת איזון
בלוג על כלכלת המשפחה

ההזדמנות הגדולה שלך יכולה להיות בדיוק במקום שבו אתה נמצא כעת [נפוליאון]

אהבת מה שקראת?

ניתן להירשם כאן ולקבל עדכון בכל פעם שעולה תוכן חדש באתר
(בערך פעם בחודש):

עקבו אחרי בפייסבוק:

פוסטים קודמים:

מוכרחים להיות שמח?

בשנתיים האחרונות התרגלנו לעטות מסיכות נגד מחלות.  אבל בפורים יש הזדמנות לעטות מסיכה שמסתירה את מי שאנחנו באמת ויוצרת לנו דמות חדשה. דמות שהיא לא

להמשך קריאה »


באופן מפתיע, אחרי הפוסט הקודם על החלומות הגיעו אלי המון אנשים עם חלומות.

ואולי זה לא באמת מפתיע, כי ברגע שדיברתי על חלומות, אפשרתי לאותם אנשים להתחבר מחדש לחלומות שלהםולהגיע ולחלוק אותם איתי, כדי לראות איך אפשר גם להגשים אותם.

יואב ולימור הגיעו לאחר שיואב פוטר מעבודתו, במסגרת צמצומים בחברה בה עבד ב 15 השנה האחרונות. הם נלחצו מאוד מהמצב החדש והגיעו כדי שאעזור להם לבנות תקציב שיאפשר להם לחיות ממשכורת אחת.
כשדיברנו על החלומות שלהם, סיפרו לי שפעם היה להם חלום – לפתוח עסק משותף – מרכז לרפואה משלימה שיאגד תחת קורתו מטפלים ממקצועות שונים, וישמש להם בית מקצועי.
ללימור ניסיון של שנים רבות כמטפלת ברפואה משלימה ויואב עבד בתפקידו האחרון כמנהל פרוייקטים בחברה גדולה והשנים האחרונות היו תובעניות במיוחד עבור שניהם – יואב השקיע שעות ארוכות בעבודה, שכללה גם נסיעות רבות לחו"ל, ולימור עבדה בשני מקומות עבודה במקביל לעבודתה כמטפלת עצמאית, כדי שיוכלו לעמוד בהתחייבויות הגבוהות שלקחו על עצמם.
הקריירות התובעניות של שניהם, יחד עם שנים של הקמת המשפחה וגידול הילדים, בשילוב הנסיעות של יואב לחו"ל, לא השאירו להם זמן לחלומות, והקמת המרכז נדחתה פעם אחר פעם.
במהלך הפגישות, הבינו יואב ולימור שהדלת שנסגרה פתחה להם חלון הזדמנויות, ויש להם היום הזדמנות להיזכר בחלום הישן שלהם,
לבדוק האם הוא עדיין רלבנטי עבורם ואם כן, להפוך אותו למציאות.
במפגשים הבאים בחנו יחד האם מצבם הכלכלי כיום מאפשר להם להקים את המרכז עליו חלמו,
מצאנו מקורות מימון להקמת המרכז, וגם בדקנו כמה חודשים של אובדן הכנסה של יואב המשפחה תוכל "לספוג" , כי ידענו שכישורי הניהול של יואב חיוניים בתקופה הראשונה של העסק, גם במציאת המקום הפיזי, גם בשיפוץ ובהכנה שלו לקראת הפתיחה וגם בשיווק המקום, בגיוס המטפלים למרכז ובתפעול הראשוני שלו.
החיבור של לימור ויואב לחלום הישן שלהם, בעיתוי הזה, שבו יואב פנוי מעבודתו הקודמת, יחד עם תכנון כלכלי נכון, סלל עבורם את הדרך להגשמת החלום.
גם לכם יש חלום?
רוצים לבדוק האם גם לכם יש הזדמנות היום להגשים חלום ישן?
דברו איתי ונבדוק יחד. 
אפשר להשאיר פרטים כאן
או פשוט להתקשר 050-7899937 
אהבת את הפוסט? יש לך מה להוסיף או להעיר? אשמח לתגובה

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. יעל ענבר

    זה חלום מקסים, והם בני מזל שהם יכולים להגשים אותם. עשו בחוכמה שפנו אליך, כדי לתכנן נכון את הגשמת החלום שלהם.

כתיבת תגובה